Centrum testowe nart Fischer - Wisła - BCCROSS

Centrum testowe nart Fischer

Decydując się na zakup sprzętu narciarskiego warto wcześniej wypożyczyć i przetestować sprzęt, aby mieć pewność, że sprzęt, który kupujemy będzie tym najlepszym.

Możecie się o tym przekonać sami!

Decydując się na zakup własnego sprzętu narciarskiego warto wcześniej wypożyczyć i przetestować sprzęt, aby mieć pewność, że sprzęt, który kupujemy będzie tym najlepszym, dostosowanym do naszych umiejętności i techniki jazdy.

Narty Fischer to najbardziej doceniana marka przez najlepszych zawodników, ale również przez zapalonych amatorów. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii jazda na nartach sprawia wiele przyjemności.

Zapraszamy do naszego Centrum Testowego nart Fischer, u nas macie okazję przetestować topowe narty z najnowszej kolekcji 2020/2021 Jeśli po testach zdecydujecie się a zakup nart w naszym sklepie odliczymy koszty związane z wypożyczeniem i przetestowaniem. Wszystkie narty przed testem są przygotowane, naostrzone i nasmarowane.

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji