Nordic Walking Wisła - wypożyczalnia i instruktarz - BCCROSS

Nordic Walking

Coraz częściej widzimy w naszym kraju osoby maszerujące z kijami. Nordic walking zdobyło w Polsce sporą popularność szczególnie ze względu na brak ograniczeń w uprawianiu tej dyscypliny.

Gotowi do marszu?

Coraz częściej widzimy w naszym kraju osoby maszerujące z kijami. Nordic walking zdobyło w Polsce sporą popularność szczególnie ze względu na brak ograniczeń w uprawianiu tej dyscypliny.

Hasło „sport dla każdego” jest tu jak najbardziej na miejscu. Nordic walking mogą uprawiać ludzie bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Nie ma też praktycznie żadnych ograniczeń dotyczących miejsc, gdzie można trenować nordic walking. Wystarczy trochę otwartej przestrzeni, gdzie można swobodnie maszerować bez narażenia się na jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

Spacer po zdrowie

Udowodniony jest zbawienny wpływ marszu z kijkami na nasze zdrowie, a zwłaszcza na serce, układ krwionośny i mięśnie. Szczególnym plusem tej dyscypliny jest fakt, że podczas takiego marszu angażujemy ponad 90% mięśni całego ciała, a spalanie kalorii jest o 20% skuteczniejsze niż podczas tradycyjnego marszu. Nordic walking polecany jest zarówno dla osób wysportowanych, jak i dla tych, którzy nie są zbyt aktywni fizycznie, także osoby starsze w pełni bezpiecznie mogą maszerować po zdrowie.

Nordic walking w Wiśle

Wisła i okolice to idealna przestrzeń do spacerów z kijkami. W tym miejscu trenig ciała można połączyć z podziwianiem pięknych beskidzkich terentów. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług, dlatego do dyspozycji naszych gości są wykwalifikowani przewodnicy oraz instruktorzy nordic walking. Dodatkowym plusem nordic walking jest możliwość maszerowania w grupie, co pozwala na prowadzenie rozmów i nawiązanie kontaktów towarzyskich – w takiej atmosferze nie można się zmęczyć, a kolejne kilometry pokonywane są błyskawicznie. Marsz z kijami polecamy zarówno latem, jak i zimą.

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji