Turniej tenisowy

Może już gracie w tenisa, ale czy znacie ten dreszczyk emocji związany z rywalizacją? 

A może chcecie zrobić ten pierwszy krok i rozpocząć swoją przygodę z tenisem?

U nas możecie poczuć się jak zawodowi tenisiści, zbierzcie ekipę swoich pracowników z firmy, kolegów z pracy lub po prostu znajomych i przyjeżdżajcie do Wisły.

Program szkolenia tenisa został specjalnie opracowany na potrzeby firm. Uczestnicy szkolenia poznają technikę gry, ale również psychologię rozgrywki. Nasi instruktorzy podpowiedzą wam jak skutecznie rywalizować z przeciwnikiem, jak motywować się do walki, jak zwyciężać. Nabyte umiejętności z sukcesem będzie można wykorzystać w codziennej pracy zawodowej.

Turnieje i szkolenia przygotowujemy dla każdej grupy indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość uczestników oraz czas trwania całej imprezy. 

Dysponujemy kompleksem z 4 kortami ziemnymi, profesjonalne przygotowanymi, wypożyczalnią sprzętu tenisowego, maszyną do wyrzucania piłek firmy LOBSTER oraz wykwalifikowaną kadrą instruktorów.  

Niepowtarzalny i przemyślany w każdym szczególe turniej tenisowy oraz klimat, który stwarzamy, to z pewnością ciekawy sposób na spotkanie firmowe, oraz integrację w ramach kadry zarządzającej.

Oferujemy kompleksową obsługę imprezy, począwszy od zapewnienia turniejowych sędziów,  sprzętu, przygotowania pucharów, napoi dla zawodników, skończywszy na przygotowaniu cateringu z posiłkiem. 

Tę i wiele innych atrakcji znajdą Państwo w bogatej letniej i zimowej ofercie naszej firmy! 

Dysponujemy własnymi kortami tenisowymi, nowoczesnym sprzętem, doświadczonym zespołem i najlepszym w Wiśle terenem do różnego typu aktywności na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie organizacji imprez integracyjnych i kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!