Atrakcje Letnie

Sprawdź naszą ofertę atrakcji letnich. W razie pytań zapraszamy do kontaktu
Ścianka wspinaczkowa
Proponujemy Państwu 7 -metrową skałkę wspinaczkową, która pozwoli wam spróbować swoich sił na 4 trasach o zróżnicowanym poziomie trudności.
Team buliding
Połączenie dobrej zabawy, zastrzyku adrenaliny oraz nauki o zespole. Ma on na celu poprawę kontaktu między ludźmi, rozwiązać problemy komunikacyjne.
Korty tenisowe
Dysponujemy kompleksem z 4 kortami ziemnymi, profesjonalne przygotowanymi, wypożyczalnią sprzętu tenisowego. Zapraszamy do kontaktu
Imprezy Integracyjne
Chcesz zorganizować wspaniałą imprezę integracyjną? BC Cross zaprasza do Wisły! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia! Mamy własny, atrakcyjnie położony teren.
Jazda samochodami terenowymi Offroad BC CROSS
Jazda po polskich drogach, pełnych dziur i niebezpiecznych miejsc jest niezwykłym wyzwaniem, jednak nie o takie wyzwania kierowcom chodzi.
Park linowy dla dzieci i dorosłych BC CROSS
Są osoby, które lubią chodzić własnymi ścieżkami. Jeżeli jesteś jedną z takich osób – koniecznie skorzystaj z atrakcji parku linowego i ściany wspinaczkowej BC Cross
Gry strzeleckie z użyciem wiatrówek, łuków i proc oraz rozgrywki paintball BC CROSS
Nie trzeba być żołnierzem czy komandosem, by poczuć się jak oni. Wszystko dzięki paintballowi – wspaniałej zabawie dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.
Quady
Quady cieszą sie ogromną popularnością wśród ludzi zorientowanych na dobrą zabawę w trudnym terenie. Dla naszych klientów najważniejsza jest dobra zabawa
Offgolf czyli rozgrywki poza polem golfowym BCCROSS
Mniej znana odmiana tego sportu – offgolf powoli buduje swoją popularność, zdobywając coraz większą rzeszę miłośników. Teraz i Ty możesz poczuć, jak wspaniały jest offgolf.