Atrakcje Letnie - BCCROSS Offroad, Paintball, Quady - Wisła

Atrakcje Letnie

Sprawdź naszą ofertę atrakcji letnich. W razie pytań zapraszamy do kontaktu
Ścianka wspinaczkowa
Proponujemy Państwu 7 -metrową skałkę wspinaczkową, która pozwoli wam spróbować swoich sił na 4 trasach o zróżnicowanym poziomie trudności.
Team buliding
Połączenie dobrej zabawy, zastrzyku adrenaliny oraz nauki o zespole. Ma on na celu poprawę kontaktu między ludźmi, rozwiązać problemy komunikacyjne.
Mass Image Compressor Compressed this image. https://sourceforge.net/projects/icompress/ with Quality:80
Chcesz zorganizować wspaniałą imprezę integracyjną? BC Cross zaprasza do Wisły! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia! Mamy własny, atrakcyjnie położony teren.
Jazda samochodami terenowymi Offroad BC CROSS
Jazda po polskich drogach, pełnych dziur i niebezpiecznych miejsc jest niezwykłym wyzwaniem, jednak nie o takie wyzwania kierowcom chodzi.
bccross-25
Są osoby, które lubią chodzić własnymi ścieżkami. Jeżeli jesteś jedną z takich osób – koniecznie skorzystaj z atrakcji parku linowego i ściany wspinaczkowej BC Cross
Gry strzeleckie z użyciem wiatrówek, łuków i proc oraz rozgrywki paintball BC CROSS
Nie trzeba być żołnierzem czy komandosem, by poczuć się jak oni. Wszystko dzięki paintballowi – wspaniałej zabawie dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.
Quady
Quady cieszą sie ogromną popularnością wśród ludzi zorientowanych na dobrą zabawę w trudnym terenie. Dla naszych klientów najważniejsza jest dobra zabawa