Skutery śnieżne wypożyczalnia, wycieczki górskie Wisła -

Skutery Śnieżne

Skutery śnieżne są idealnym pojazdem w ciężkich, zimowych warunkach, gdzie inne środki lokomocji okazują się zawodne. Sprawdź naszą ofertę

Zdobądź ośnieżone szczyty

Skutery śnieżne są idealnym pojazdem w ciężkich, zimowych warunkach, gdzie inne środki lokomocji okazują się zawodne. Duże ilości miękkiego śniegu czy ogromne śnieżne zaspy to dla nich żaden kłopot. Są w takich warunkach niezastąpione, a jednocześnie dają możliwość przeżycia wielu fantastycznych chwil w czasie jazdy.

Jazda na skuterach śnieżnych to bardzo popularny sposób na zapewnienie świetnej zabawy zarówno osobom indywidualnym, jak i całym grupom. Ich wyjątkowe możliwości w pokonywaniu zaśnieżonych terenów, moc i szybkość oraz łatwość użytkowania sprawiają, że idealnie nadają się do zabaw i współzawodnictwa.

Skutery śnieżne są dobre dla każdego

Wycieczki górskie na skuterach śnieżnych to naprawdę zabawa dla każdego. Jeżeli więc Ty i Twoi przyjaciele lubicie aktywnie wypoczywać i podziwiać górskie widoki, możecie zdobyć na skuterach wspólnie z przewodnikiem ośnieżone szczyty. Dla osób szukających mocniejszych przeżyć przygotowaliśmy bardziej ekstremalne trasy górskie, a także nocne wyprawy na skuterach z noclegiem w górskiej chacie.

Dla klientów indywidualnych i firm

Dla indywidualnych klientów wycieczki na skuterach śnieżnych to przede wszystkim świetny prezent na każdą okazję, bardzo oryginalny sposób na spędzenie wieczoru kawalerskiego czy uczczenie ważnego życiowego wydarzenia. To także możliwość przeżycia niezapomnianych chwil z najbliższymi w cichych i spokojnych miejscach, z dala od szlaków turystycznych.

Wspólna wycieczka na skuterze może być również ważną częścią wyjątkowej imprezy integracyjnej. Każda taka impreza może zostać poszerzona dodatkowo na przykład o wycieczki górskie pod okiem instruktora połączone z innymi zabawami i atrakcjami w plenerze, które kończą się ciepłym posiłkiem w górskiej kolibie lub góralską biesiadą w karczmie.

Doświadczenia i technologia

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji zabaw i wycieczek górskich na skuterach śnieżnych. Jako pierwsi w Polsce założyliśmy wypożyczalnię skuterów śnieżnych, a nasi doświadczeni instruktorzy potrafią w perfekcyjny sposób dobrać odpowiednią maszynę dla każdego klienta, biorąc pod uwagę jego indywidualne umiejętności i wymagania. Do dyspozycji klientów oddajemy skutery renomowanych firm: SKI-DOO oraz ARCTIC CAT, które gwarantują bezpieczną zabawę na najwyższym poziomie.

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji