Paintball i strzelnica - Wisła - BCCROSS

Paintball i strzelnica

Nie trzeba być żołnierzem czy komandosem, by poczuć się jak oni. Wszystko dzięki paintballowi – wspaniałej zabawie dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Poczuj się jak prawdziwy komandos

Nie trzeba być żołnierzem czy komandosem, by poczuć się jak oni. Nie trzeba być na poligonie lub w najbardziej niebezpiecznych miejscach na ziemi, aby móc przeżyć wojskowe emocje. Wszystko dzięki paintballowi – wspaniałej zabawie dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Paintball zapewnia rozrywkę i emocje, niesamowicie podwyższając poziom adrenaliny. Jest świetną grą integracyjną, która jednocześnie angażuje wszystkich uczestników, wzmacnia poczucie jedności grupy i kreuje liderów.

Paintball pozwala na ogromną dowolność w formułowaniu zasad i celów gry, w zależności od upodobań uczestników. W paintballu wykorzystuje się broń pneumatyczną (zwaną markerami) na CO2, sprężone powietrze lub azot. Amunicją do tej broni są specjalne kulki z farbą (paintballs), które dały nazwę całej zabawie.

Paintball to świetna integracja

Rozgrywki paintball świetnie sprawdzają się podczas imprez integracyjnych. Z doświadczenia wiemy, że zawody pomiędzy kilkuosobowymi (kilkunasto) grupami budzą świetne emocje. Zwłaszcza że rozgrywki te organizujemy w naturalnym ternie leśnym. Grupy mogą rywalizować ze sobą poprzez zdobywanie flag przeciwników, eliminowanie graczy drużyny przeciwnej lub zgodnie z własnym, wcześniej ustalonym scenariuszem rozgrywki.

Rodzaj gry jest dobierany odpowiednio do wymagań i umiejętności uczestników. Jako organizator zapewniamy cały potrzebny sprzęt: markery i kulki żelatynowe z barwnikami, ubrania ochronne oraz maski. Przed każdą grą instruktorzy przeprowadzają szkolenie związane z obsługą markera i zasadami bezpieczeństwa podczas rozgrywki. Koordynator zabawy dopilnuje, żeby wszystko odbyło się z zachowaniem bezpieczeństwa, według ustalonych reguł gry i w odpowiednim czasie.

Nie tylko paintball

W naszej ofercie znajdują się także inne konkurencje strzeleckie, które trafią w każdy gust. Polecamy gry z wykorzystaniem:

  • markerów do paintballa,
  • wiatrówek,
  • łuków sportowych,
  • proc (także tych własnoręcznie wykonanych).

Możliwości przeprowadzenia gier jest bardzo wiele, w zależności od sprzętu, ilości uczestników i ustalonych reguł. Każdy na pewno wybierze coś idealnego dla siebie. Do dyspozycji naszych gości jest także profesjonalna strzelnica. Organizujemy rozgrywki indywidualne i grupowe, np.: strzelanie do tarcz, innych celów czy na czas. O bezpieczeństwo uczestników dbają nasi doświadczeni instruktorzy.

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji