Szkoła narciarska Wisła - BCCROSS - Zaufaj specjalistom

Szkoła narciarska

Białe szaleństwo z BC Cross to gwarancja świetnej zabawy. Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy Polskiego Związku Narciarskiego oraz Snowboardowego

Zaufaj specjalistom

Firma BC Cross rozpoczęła swoją działalność na początku lat 90-tych. Zaczynaliśmy naszą przygodę od wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego, a także szkółki narciarskiej.

Ponad 20 lat doświadczenia to nie tylko świetna rekomendacja, ale także świadomość tego, że przez ten czas wykonujemy swoją pracę jak najlepiej, bo bez zadowolonych klientów nasza firma nie mogłaby istnieć tak długo na rynku

Bez względu na umiejętności

Białe szaleństwo z BC Cross to gwarancja świetnej i bezpiecznej zabawy. Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy Polskiego Związku Narciarskie oraz Snowboardowego, którzy w bardzo przystępny i przyjemny sposób sprawią, że nawet najbardziej oporni adepci w krótkim czasie przyswoją sobie podstawowe aspekty jazdy na nartach czy snowboardzie.

Instruktorzy zadbają również o dobór odpowiedniego sprzętu i bezpieczeństwo uczestników. Szkoła narciarska przewidziana jest także, dla klientów, którzy potrafią już jeździć i chcą udoskonalić swoje umiejętności lub przećwiczyć specjalne techniki zjazdowe.

Indywidualnie i w grupach

Proponujemy szkolenia narciarskie zarówno dla większych grup zorganizowanych, jak i osób indywidualnych. Szkolenia odbywają się w Wiśle, na terenie Stacji Sarciarskiej Cieńków.

Dla większej grupy osób przeprowadzenie dodatkowych zawodów narciarskich, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do pomiaru czasu firmy Tag Heuer.

1 lekcja z instruktorem trwa 55 minut

Cennik:

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji