Rakiety śnieżne wędrówki - Wisła - BCCROSS

Rakiety śnieżne

Pobudka wczesnym rankiem i wyprawa na rakietach śnieżnych po świeżym śniegu sprawi, że poczujesz się niczym podróżnik i odkrywca eksplorujący nieznane tereny.

Wędrówki na rakietach śnieżnych

Pobudka wczesnym rankiem i wyprawa na rakietach śnieżnych po świeżym śniegu sprawi, że poczujesz się niczym podróżnik i odkrywca eksplorujący nieznane tereny. W rakietach śnieżnych wędrówka będzie niezwykle przyjemna, bo nie będziesz się zapadać w świeży puch, a Twoją uwagę przykują raczej piękne górskie widoki, które zimą nabierają dodatkowego blasku.

W poszukiwaniu źródeł Wisły

Nasza propozycja to między innymi poszukiwanie źródeł królowej polskich rzek – Wisły. Taka wyprawa na rakietach śnieżnych z przewodnikiem pozwoli poznać często niedostępne miejsca oraz pokonywać naturalnie utworzone nawiewy i zaspy.

Dla pragnących się posilić znajdzie się też czas na gorący posiłek w klimatycznej górskiej chacie. A przede wszystkim będzie można z bliska przekonać się o pięknie polskich gór i zobaczyć, gdzie zaczyna swój bieg najdłuższa z polskich rzek.

W góry z GOPR-em

Oferta BC Cross obejmuje oczywiście opiekę wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych przewodników górskich oraz ratowników GOPR, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników wędrówki.

Rakiety śnieżne i wyprawy w góry świetnie wypadają wspólnie z innymi atrakcjami oferowanymi przez BC Cross. Szczególnie dobrym pomysłem jest połączenie wyprawy na rakietach śnieżnych z off-roadem na skuterach śnieżnych lub samochodach terenowych.

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji