Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Wisła - BCCROSS

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

Jazda na nartach i snowboardzie wcale nie musi się wiązać z zakupem drogiego sprzętu, który wykorzystamy zaledwie kilka razy, a przez resztę roku będzie bezużyteczny.

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

Jazda na nartach i snowboardzie wcale nie musi się wiązać z zakupem drogiego sprzętu, który wykorzystamy zaledwie kilka razy, a przez resztę roku będzie bezużyteczny. W BC Cross dobrze zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych klientów nie posiada własnego sprzętu, a mimo to są zapalonymi miłośnikami białego szaleństwa.

„Dlatego wychodzimy im naprzeciw i już od wielu lat prowadzimy własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Znajduje się ona przy „Stacji Narciarskiej Cieńków” w Wiśle Malince.”

Tylko najlepszy sprzęt

Każdemu, kto odwiedzi naszą wypożyczalnię, pomożemy wybrać optymalny sprzęt dla jego preferencji i umiejętności. Oferujemy buty narciarskie w każdym rozmiarze i szeroki asortyment nart najlepszych światowych producentów: Fischer, Atomic, Head. Istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania sprzętu.

Od nauki do profesjonalnych zawodów

Osobom zaczynającym przygodę z narciarstwem oddajemy do dyspozycji instruktorów PZN, którzy w pełni fachowo i życzliwie pomogą w nauce jazdy na nartach.

BC Cross z chęcią zorganizuje również zawody narciarskie (slalom i jazda równoległa) z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu do pomiaru czasu, co sprawi, że zawody będą w pełni profesjonalne. Jeśli narty Wisła to tylko BC Cross!

Cennik:

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji