Przedszkole i Szkółka Narciarska „RUDOLF”

Zapraszamy na kursy narciarskie do Przedszkola narciarskiego „RUDOLF”! Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Są to szkolenia narciarskie.

Przedszkole i Szkółka Narciarska „RUDOLF”

Zapraszamy na kursy narciarskie do Przedszkola i Szkółki narciarskiej „RUDOLF”! Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Są to przede wszystkim szkolenia narciarskie, gdzie dzieci uczą się jeździć na nartach. Dzięki opracowaniu specjalnego programu dzieci stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Kursy narciarskie dla dzieci to program szkolenia narciarskiego 5-dniowego od poniedziałku do piątku,  w grupach do max 6 osób. Program poranny oraz popołudniowy trwa 2 godziny. Zajęcia odbywają się w trzech grupach: początkującej, średniozaawansowanej i zaawansowanej, w zależności od stopnia umiejętności dzieci.

Rodzice dzieci początkujących, stojących na nartach po raz pierwszy, przed zapisaniem dziecka do Przedszkola zobowiązani są wpierw do wykupienia około 2 lekcji indywidualnych z instruktorem, po których zdecyduje on do której grupy dziecko może dołączyć. Kurs odbywa się na terenie Ośrodka Narciarskiego Cieńków w Wiśle Malince w godzinach od 09.45-12.00, oraz 13.45-16.00

Podczas kursów zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz przestrzeganie higieny.

Cennik:

5-dniowy poranny kurs w Przedszkolu i Szkółce narciarskiej kosztuje 400 złotych + karnet na wyciągi rozliczany według ilości wyjazdów na wyciągach (między 80 a 200 złotych na 5 dni)

5-dniowy popołudniowy kurs w Przedszkolu i Szkółce narciarskiej kosztuje 400 złotych* + karnet na wyciągi rozliczany według ilości wyjazdów na wyciągach (między 80 a 200 złotych na 5 dni)

*dla dzieci z powiatu cieszyńskiego zniżka 10%

Terminy kursów:

  • 15-19.02.2021*
  • 22-26.02.2021*

* Kurs odbędzie się, jeśli uzbiera się minimalna ilość uczestników.

Ramowy program kursu porannego:

9.45-10.00 – Rozgrzewka z Rudolfem dla wszystkich dzieci
10.00-11.00 – Szkolenie narciarskie w grupach

Ramowy program kursu popołudniowego:

13.45-14.00 – Rozgrzewka z Rudolfem dla wszystkich dzieci
14.00-16.00 – Szkolenie narciarskie w grupach

NOWOŚĆ!

Weekendowy kurs dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych!

Zapraszamy na kursy narciarskie do weekendowego „RUDOLFA”! Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci od 7 roku życia. Są to przede wszystkim szkolenia narciarskie, gdzie dzieci doskonalą jazdę na nartach w grupie rówieśników. Dzięki opracowaniu specjalnego programu dzieci stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Intensywne 2-dniowe szkolenie (sobota i niedziela) odbywa się w godzinach  9.00-12.00. Zajęcia prowadzone są w grupach max 6 osób.

Kurs odbywa się na terenie Ośrodka Narciarskiego Cieńków w Wiśle Malince.

CENNIK:

weekendowy kurs kosztuje 250 złotych + karnet na wyciągi rozliczany według ilości wyjazdów na wyciągach (między 100 a 130 złotych na 2 dni)

 

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji