O nas

20 lat doświadczeń

Istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

Zaczynaliśmy od  prowadzenia wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Szybko rozszerzyliśmy działalność o sklep sportowy, a ofertę wypożyczalni powiększyliśmy o skutery śnieżne, natomiast latem wypożyczaliśmy quady i rowery.
W tym czasie zaczął się w Polsce boom na różnego typu imprezy integracyjne. Pracodawcy zaczęli dostrzegać, że taka forma motywowania pracowników skutecznie przekłada się na ich efektywność w pracy. Wykorzystując koniunkturę oraz swoje doświadczenie, postanowiliśmy zająć się organizowaniem imprez dla firm. Decyzja ta okazała się strzałem w 10!

Sprzęt i teren

Sukces BC Cross uwarunkowany jest nie tylko długoletnim doświadczeniem, ale także posiadanym przez naszą firmę terenem w Wiśle. Nie boimy się powiedzieć, że mamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji, takich jak:

  • jazda quadami,
  • jazda skuterami śnieżnymi,
  • jazda samochodami terenowymi,
  • wyprawy off-roadowe,
  • paintball,
  • konkurencje wspinaczkowe,

i wiele innych.

Więcej o naszych obiektach przeczytasz w zakładce teren.

Bardzo istotne jest dla nas również zaplecze sprzętowe. Dołożyliśmy starań, aby zgromadzić najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności. By tego dokonać, podjęliśmy między innymi stałą współpracę z takimi czołowymi markami jak Honda. Dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

Ludzie

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że firmy tworzą ludzie, a nie mury. Jesteśmy tego samego zdania, dlatego od wielu lat  współpracujemy z tymi samymi specjalistami.  Trzon naszej ekipy tworzą mistrzowie rajdowi, licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy. Co ważne, każdy z nich cyklicznie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i kursach.  Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasi goście znajdują się pod najlepszą opieką.

Chcesz dowiedzieć się więcej o BC Cross? Skontaktuj się z nami.