Off road samochodami terenowymi - Wisła - BCCROSS

Samochody terenowe

Jazda po polskich drogach, pełnych dziur i niebezpiecznych miejsc jest niezwykłym wyzwaniem, jednak nie o takie wyzwania kierowcom chodzi.

Terenowa jazda

Jazda po polskich drogach, pełnych dziur i niebezpiecznych miejsc jest niezwykłym wyzwaniem, jednak nie o takie wyzwania kierowcom chodzi. Dużo przyjemniejszym przeżyciem dla fanów czterech kółek jest sprawdzenie się w ekstremalnych warunkach, będąc do tego odpowiednio przygotowanym i dysponując odpowiednimi samochodami.

Z BC Cross możesz przeżyć prawdziwy rajd off-roadowy w  samochodzie terenowym. Zapewniamy maksimum pozytywnych emocji i niezbędne poczucie bezpieczeństwa w czasie jazdy w ekstremalnych warunkach.

Podczas takiej przygody poznasz wytrzymałość samochodów terenowych i sprawdzisz, jak radzą sobie w najtrudniejszych warunkach. Pamiętaj, żeby być przygotowany na sytuacje, które wcześniej widziałeś tylko w filmach przygodowych lub relacjach z rajdów ekstremalnych.

Odpowiednie auta na trudne warunki

Nasza oferta off-road jest niezwykle urozmaicona i każdy zainteresowany znajdzie w niej coś dla siebie. Uczestnicy przepraw off-roadowych mają możliwość poznania od podstaw techniki prowadzenia samochodów terenowych pod okiem doświadczonych specjalistów. Nie będzie też dla nich tajemnicą używanie wyciągarki samochodowej czy praca z linami dynamicznymi.

Auta używane w przeprawach to pojazdy najwyższej klasy, specjalnie dobrane do tego typu zadań. Posiadają dodatkowe orurowania przednie i tylne, opony typu MUD TERRAIN i SIMEX, zwiększone prześwity oraz wzmocnione zawieszenia. Wyposażone są w podnośniki typu hi-lift, zestawy szekli, pasów, lin kinetycznych i statycznych – żadne warunki nie są im straszne. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni instruktorzy BC Cross.

Na pewno ważna będzie dla Ciebie również informacja, że w BC Cross posiadamy własny teren przeznaczony do ekscytującej jazdy samochodem terenowym. Teren jest bardzo urozmaicony, dlatego zarówno doświadczeni, jak i początkujący kierowcy przeżyją u nas niezapomniane emocje.

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji