Wycieczki rowerowe z wypożyczeniem sprzętu po górach - BCCROSS

Wycieczki rowerowe

Jazda na rowerze już od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. W BC Cross dobrze o tym wiemy, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć wycieczek rowerowych.

Niezapomniane chwile na rowerze

Jazda na rowerze już od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. W BC Cross dobrze o tym wiemy, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć wycieczek rowerowych.

Uczestnicy naszych wycieczek rowerowych mogą liczyć na w pełni profesjonalną obsługę i opiekę wykwalifikowanych przewodników. Zapewniamy własne rowery wysokiej klasy oraz kaski ochronne. Wychodzimy naprzeciw grupom, które nie posiadają własnego środka transportu – organizujemy przejazd na miejsce startu wycieczki i z powrotem do miejsca pobytu.

Dla urozmaicenia wycieczek rowerowych i regeneracji sił jesteśmy w stanie zorganizować ciepły posiłek na trasie wycieczki, a także przygotować ognisko lub grilla.

Propozycje wycieczek (trasy około 4-5 godzinne)

1.Wycieczka na Baranią Górę:
Wzdłuż rzeki Wisły jedziemy do Zapory w Czarnym, a dalej pod Zameczek Prezydenta RP na Zadnim Groniu. Następnie malowniczym potokiem Czarnej Wisełki podjeżdżamy do schroniska na Przysłopiu pod Baranią Górą.
Po odpoczynku udajemy się w kierunku Stecówki, gdzie zwiedzamy zabytkowy kościółek, dalej przez przełęcz Szarcula na Kubalonkę,by zobaczyć trasy narciarskie.
Stamtąd przejeżdżamy na Kozince, gdzie podziwiamy panoramę Wisły i zjeżdżamy przez Groniczek do Centrum.
2.Wycieczka śladami Adama Małysza:
Zwiedzamy Galerię trofeów Adama Małysza, Klub Sportowy Wisła-Ustronianka, skocznie narciarskie w Łabajowie, Malince i Centrum.
3.Wycieczka do źródeł Wisły:
Wzdłuż rzeki Wisły dojeżdżamy do Jeziora Czerniańskiego, dalej doliną Czarnej Wisełki do Kaskad Rodła. Wracamy doliną Białej Wisełki i dalej wzdłuż rzeki do Centrum. Istnieje możliwość ułożenia trasy wycieczki tak, aby w trakcie zatrzymać się na Skoczni Narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Następnie goście wyjeżdżają wyciągiem krzesełkowym na wierzę startową, gdzie w kawiarni K120 będzie przygotowana dla wszystkich uczestników kawa lub herbata z ciastem.

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji