Quady

Quady cieszą sie ogromną popularnością wśród ludzi zorientowanych na dobrą zabawę w trudnym terenie. Dla naszych klientów najważniejsza jest dobra zabawa

Poczuj motoryzacyjną moc

Quady cieszą sie ogromną popularnością wśród ludzi zorientowanych na dobrą zabawę w trudnym terenie. Nie ma się czemu dziwić – dźwięk silnika i jego moc skutecznie podnosi poziom adrenaliny. Podkreśla to każdy, kto siada na quada podczas imprezy organizowanej przez BC Cross.

Rosnąca popularność quadów sprawia, że z ich możliwości korzysta już spora grupa osób, a z każdym rokiem liczba nowych entuzjastów quadowego szaleństwa znacząco wzrasta. Jesteśmy przygotowani na wyzwania związane z zapewnieniem dobrej zabawy zarówno doświadczonym kierowcom quadów, jak i nowicjuszom.

Jazda na torze, jazda poza torem…

Jednak najlepsze quady nie zapewnią spodziewanych wrażeń, jeśli nie będą wykorzystywane w odpowiednich warunkach. Dla wszystkich zainteresowanych jazdą na tych pojazdach przygotowaliśmy więc specjalny tor, który różnymi niespodziankami zaskoczy każdego. Tor posiada wiele technicznych elementów (wyprofilowane zakręty, specjalne zagłębienia w ziemi), a zarazem jest bardzo bezpieczny. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji tras, tak by dostosować je pod względem poziomu trudności zarówno dla początkujących kierowców, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Posiadamy jedynie nowoczesne i zaawansowane technicznie pojazdy renomowanych firm:

  • Honda TRX 420 4×4,
  • Honda 350 4×4,
  • Honda TRX 250.

Te marki stanowią gwarancję bezpiecznej, a zarazem pełnej emocji jazdy. Zapewniamy także odpowiedni strój i kaski ochronne.

Ale to nie wszystko!

Nie stanowi dla nas problemu zorganizowanie imprezy wyjazdowej, gdzie na wskazanym terenie wytyczymy specjalny tor. Natomiast w 100% naturalne warunki to wyprawy w góry, gdzie pod czujnym okiem instruktora uczestnicy wyprawy pokonują leśne i górskie drogi, dodatkowo pełne wspaniałych widoków.

Taki grupowy wyjazd na quadach związany z pokonywaniem pojawiających się przeszkód to świetny pomysł na integrację grupy i zastrzyk pozytywnej motywacji. W zależności od wielkości grupy dobieramy odpowiednią ilość instruktorów, którzy dbają, by wyjazd niósł ze sobą tylko pozytywne wrażenia. Do preferencji grupy dopasujemy również poziom trudności wyprawy. Może to być np.:

  • spokojna relaksująca przejażdżka, której głównym celem jest podziwianie pięknych widoków,
  • pełna emocji szalona wyprawa, podczas której nie brakuje stromych zjazdów, podjazdów, leśnych ścieżek, mokradeł czy górskich potoków. W niektórych sytuacjach przyda się umiejętność posługiwania się GPS-em, by odnaleźć drogę. Czasem też trzeba pomóc swojemu pojazdowi pokonać przeszkodę – budując kładkę, utwardzając przejazd itd.

Szybko i bezpiecznie

Dla naszych klientów najważniejsza jest dobra zabawa i niezapomniane wrażenia, dla nas równie ważne jest ich bezpieczeństwo. Dlatego wyznajemy zasadę „dobra zabawa to bezpieczna zabawa” i dokładamy starań, by wszelkie aspekty z tym związane były na najwyższym poziomie. Nasi doświadczeni instruktorzy przed rozpoczęciem jazdy przeprowadzają indywidualne szkolenie, każdy uczestnik dostaje także kask ochronny i jednorazową ochronę przeciw potowi.

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji