Quady Wisła - Wypożyczalnia, wyprawy - BCCROSS

Quady

Quady cieszą sie ogromną popularnością wśród ludzi zorientowanych na dobrą zabawę w trudnym terenie. Dla naszych klientów najważniejsza jest dobra zabawa

Poczuj motoryzacyjną moc

Quady cieszą sie ogromną popularnością wśród ludzi zorientowanych na dobrą zabawę w trudnym terenie. Nie ma się czemu dziwić – dźwięk silnika i jego moc skutecznie podnosi poziom adrenaliny. Podkreśla to każdy, kto siada na quada podczas imprezy organizowanej przez BC Cross.

Rosnąca popularność quadów sprawia, że z ich możliwości korzysta już spora grupa osób, a z każdym rokiem liczba nowych entuzjastów quadowego szaleństwa znacząco wzrasta. Jesteśmy przygotowani na wyzwania związane z zapewnieniem dobrej zabawy zarówno doświadczonym kierowcom quadów, jak i nowicjuszom.

Jazda na torze

Jednak najlepsze quady nie zapewnią spodziewanych wrażeń, jeśli nie będą wykorzystywane w odpowiednich warunkach. Dla wszystkich zainteresowanych jazdą na tych pojazdach przygotowaliśmy więc specjalny tor, który różnymi niespodziankami zaskoczy każdego. Tor posiada wiele technicznych elementów (wyprofilowane zakręty, specjalne zagłębienia w ziemi), a zarazem jest bardzo bezpieczny. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji tras, tak by dostosować je pod względem poziomu trudności zarówno dla początkujących kierowców, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Posiadamy jedynie nowoczesne i zaawansowane technicznie pojazdy renomowanych firm:

  • Honda TRX 420 4×4,
  • Honda 350 4×4,
  • Honda TRX 250.

Te marki stanowią gwarancję bezpiecznej, a zarazem pełnej emocji jazdy. Zapewniamy także odpowiedni strój i kaski ochronne.

Szybko i bezpiecznie

Dla naszych klientów najważniejsza jest dobra zabawa i niezapomniane wrażenia, dla nas równie ważne jest ich bezpieczeństwo. Dlatego wyznajemy zasadę „dobra zabawa to bezpieczna zabawa” i dokładamy starań, by wszelkie aspekty z tym związane były na najwyższym poziomie. Nasi doświadczeni instruktorzy przed rozpoczęciem jazdy przeprowadzają indywidualne szkolenie, każdy uczestnik dostaje także kask ochronny i jednorazową ochronę przeciw potowi.

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji