Paintball i strzelnica

Poczuj się jak prawdziwy komandos

Nie trzeba być żołnierzem czy komandosem, by poczuć się jak oni. Nie trzeba być na poligonie lub w najbardziej niebezpiecznych miejscach na ziemi, aby móc przeżyć wojskowe emocje. Wszystko dzięki paintballowi  - wspaniałej zabawie dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Paintball zapewnia rozrywkę i emocje, niesamowicie podwyższając poziom adrenaliny. Jest świetną grą integracyjną, która jednocześnie angażuje wszystkich uczestników, wzmacnia poczucie jedności grupy i kreuje liderów.

Paintball pozwala na ogromną dowolność w formułowaniu zasad i celów gry, w zależności od upodobań uczestników. W paintballu wykorzystuje się broń pneumatyczną (zwaną markerami) na CO2, sprężone powietrze lub azot. Amunicją do tej broni są specjalne kulki z farbą (paintballs), które dały nazwę całej zabawie.

Paintball to świetna integracja

Rozgrywki paintball świetnie sprawdzają się podczas imprez integracyjnych. Z doświadczenia wiemy, że zawody pomiędzy kilkuosobowymi (kilkunasto) grupami budzą świetne emocje. Zwłaszcza że rozgrywki te organizujemy w naturalnym ternie leśnym. Grupy mogą rywalizować ze sobą poprzez zdobywanie flag przeciwników, eliminowanie graczy drużyny przeciwnej lub zgodnie z własnym, wcześniej ustalonym scenariuszem rozgrywki.

Rodzaj gry jest dobierany odpowiednio do wymagań i umiejętności uczestników. BC Cross jako organizator zapewnia cały potrzebny sprzęt: markery i kulki żelatynowe z barwnikami, ubrania ochronne oraz maski. Przed każdą grą instruktorzy przeprowadzają szkolenie związane z obsługą markera i zasadami bezpieczeństwa podczas rozgrywki. Specjalny koordynator zabawy dopilnuje, żeby wszystko odbyło się z zachowaniem bezpieczeństwa, według ustalonych reguł gry i w odpowiednim czasie.

Nie tylko paintball

W naszej ofercie znajdują się także inne konkurencje strzeleckie, które trafią w każdy gust. Polecamy gry z wykorzystaniem:

  • markerów do paintballa,
  • wiatrówek,
  • łuków sportowych,
  • proc (także tych własnoręcznie wykonanych).

Możliwości przeprowadzenia gier jest bardzo wiele, w zależności od sprzętu, ilości uczestników i ustalonych reguł. Każdy na pewno wybierze coś idealnego dla siebie. Do dyspozycji naszych gości jest także profesjonalna strzelnica. Organizujemy rozgrywki indywidualne i grupowe, np.:  strzelanie do tarcz, innych celów czy na czas. O bezpieczeństwo uczestników dbają nasi doświadczeni instruktorzy.