Park linowy Wisła - dla dzieci i dorosłych

Park linowy

Są osoby, które lubią chodzić własnymi ścieżkami. Jeżeli jesteś jedną z takich osób – koniecznie skorzystaj z atrakcji parku linowego i ściany wspinaczkowej BC Cross

Emocje tuż nad ziemią

Są osoby, które lubią chodzić własnymi ścieżkami, lubią nietypowe miejsca i nietypowe sposoby pokonywania terenu. Jeżeli jesteś jedną z takich osób – koniecznie skorzystaj z atrakcji parku linowego i ściany wspinaczkowej BC Cross. Piękna pogoda i zapadające w pamięć widoki to dodatkowe atrakcje letniego parku linowego i skałki wspinaczkowej.

Park linowy

Park linowy to oprócz wspaniałych wrażeń estetycznych także spora dawka adrenaliny i dobrej zabawy. Dla ludzi mających żyłkę współzawodnictwa przygotowaliśmy dwie specjalne trasy, których poziomy trudności są dostosowane do umiejętności uczestników. Innymi słowy – to idealne miejsce do przeprowadzenia rywalizacji między pojedynczymi osobami lub całymi zespołami.

Zjazd tyrolski, most tybetański…

W parku linowym możesz również przeżyć niezwykle widowiskowy zjazd tyrolski o długości 78 metrów. Most tybetański i kilka mostów wiszących to miejsca, gdzie sprawdzisz, jak bardzo jesteś wygimnastykowany, a zarazem poczujesz się jak bohater filmów przygodowych.

Bezpieczeństwo to podstawa

Bawiąc się w parku linowym i na skałce wspinaczkowej, będziesz czuć się w pełni bezpiecznie. Zapewniamy wysokiej jakości atestowany sprzęt, który gwarantuje bezpieczną, a zarazem pełną wrażeń zabawę. Oferujemy również specjalne przeszkolenie z zakresu użytkowania sprzętu i poruszania się po parku oraz opiekę wykwalifikowanych instruktorów, którzy zapewnią uczestnikom niezwykle komfortowe i profesjonalne warunki do zabawy.

BCCROSS – Nowa forma Rozrywki

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 20 lat doświadczenie, istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych.

ZESPÓŁ

Trzon naszego zespołu tworzą licencjonowani instruktorzy narciarscy i snowboardowi oraz ratownicy górscy

SPRZĘT

Zgromadziliśmy najlepszy sprzęt do różnego typu aktywności, dzięki temu dysponujemy tylko sprawdzonym, atestowanym sprzętem najwyższej jakości.

TEREN

Posiadamy jeden z najlepszych terenów w Polsce do organizacji plenerowych atrakcji