Park linowy

Emocje tuż nad ziemią

Są osoby, które lubią chodzić własnymi ścieżkami, lubią nietypowe miejsca i nietypowe sposoby pokonywania terenu. Jeżeli jesteś jedną z takich osób – koniecznie skorzystaj z atrakcji parku linowego i ściany wspinaczkowej BC Cross. Piękna pogoda i zapadające w pamięć widoki to dodatkowe atrakcje letniego parku linowego i skałki wspinaczkowej.

Park linowy

Park linowy to oprócz wspaniałych wrażeń estetycznych także spora dawka adrenaliny i dobrej zabawy. Dla ludzi mających żyłkę współzawodnictwa przygotowaliśmy dwie specjalne trasy, których poziomy trudności są dostosowane do umiejętności uczestników. Innymi słowy – to idealne miejsce do przeprowadzenia rywalizacji między pojedynczymi osobami lub całymi zespołami.

Zjazd tyrolski, most tybetański...

Parku linowym możesz również przeżyć niezwykle widowiskowy zjazd tyrolski o długości 78 metrów. Most tybetański i kilka mostów wiszących to miejsca, gdzie sprawdzisz, jak bardzo jesteś wygimnastykowany, a zarazem poczujesz się jak bohater filmów przygodowych.

Bezpieczeństwo to podstawa

Bawiąc się w parku linowym i na skałce wspinaczkowej, będziesz czuć się w pełni bezpiecznie. Zapewniamy wysokiej jakości atestowany sprzęt, który gwarantuje bezpieczną, a zarazem pełną wrażeń zabawę. Oferujemy również specjalne przeszkolenie z zakresu użytkowania sprzętu i poruszania się po parku oraz opiekę wykwalifikowanych instruktorów, którzy zapewnią uczestnikom niezwykle komfortowe i profesjonalne warunki do zabawy.