Quady

Poczuj motoryzacyjną moc

Quady cieszą sie ogromną popularnością wśród ludzi zorientowanych na dobrą zabawę w trudnym terenie. Nie ma się czemu dziwić – dźwięk silnika i jego moc skutecznie podnosi poziom adrenaliny. Podkreśla to każdy, kto siada na nowoczesnego quada podczas imprezy organizowanej przez BC Cross.

Rosnąca popularność quadów sprawia, że z ich możliwości korzysta już spora grupa osób, a z każdym rokiem liczba nowych entuzjastów quadowego szaleństwa znacząco wzrasta. Jesteśmy przygotowani na wyzwania związane z zapewnieniem dobrej zabawy zarówno doświadczonym kierowcom quadów, jak i nowicjuszom.

Posiadamy jedynie nowoczesne i zawansowane technicznie pojazdy renomowanych firm:

  • Honda TRX 420 4x4,
  • Honda 350 4x4,
  • Honda TRX 250.

Te marki stanowią gwarancję bezpiecznej, a zarazem pełnej emocji jazdy. Zapewniamy także odpowiedni strój  i kaski ochronne.

Jazda na torze, jazda poza torem...

Nawet jednak najlepsze quady nie zapewnią spodziewanych wrażeń, jeśli nie będą wykorzystywane w odpowiednich warunkach. Dla wszystkich zainteresowanych jazdą na tych pojazdach przygotowaliśmy więc specjalny tor, który różnymi niespodziankami zaskoczy każdego. Tor posiada wiele technicznych elementów (wyprofilowane zakręty, specjalne zagłębienia w ziemi), a zarazem jest bardzo bezpieczny. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji tras, tak by dostosować je pod względem poziomu trudności zarówno dla początkujących kierowców, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Ale to nie wszystko!

Nie stanowi dla nas problemu zorganizowanie imprezy wyjazdowej, gdzie na wskazanym terenie wytyczymy specjalny tor. Natomiast w 100% naturalne warunki to wyprawy w góry, gdzie pod czujnym okiem instruktora uczestnicy wyprawy pokonują leśne i górskie drogi, dodatkowo pełne wspaniałych widoków. Taki grupowy wyjazd na quadach związany z pokonywaniem pojawiających się przeszkód to świetny pomysł na integrację grupy i  zastrzyk pozytywnej motywacji. W zależności od wielkości grupy dobieramy odpowiednią ilość instruktorów, którzy dbają, by wyjazd niósł ze sobą tylko pozytywne wrażenia. Do preferencji grupy dopasujemy również poziom trudności wyprawy. Może to być np.:

  • spokojna relaksująca przejażdżka, której głównym celem jest podziwianie pięknych widoków,
     
  • pełna emocji szalona wyprawa, podczas której nie brakuje stromych zjazdów, podjazdów, leśnych ścieżek, mokradeł czy górskich potoków. W niektórych sytuacjach przyda się umiejętność posługiwania się GPS-em, by odnaleźć drogę. Czasem też trzeba pomóc swojemu pojazdowi pokonać przeszkodę - budując kładkę, utwardzając przejazd itd.
     

Możliwości jest naprawdę wiele…

Szybko i bezpiecznie

 Dla naszych klientów najważniejsza jest dobra zabawa i niezapomniane wrażenia, dla nas równie ważne jest ich bezpieczeństwo. Dlatego wyznajemy zasadę "dobra zabawa to bezpieczna zabawa" i dokładamy  starań, by wszelkie aspekty z tym związane były na najwyższym poziomie. Nasi doświadczeni instruktorzy przed rozpoczęciem jazdy przeprowadzają indywidualne szkolenie, każdy uczestnik dostaje także kask ochronny i jednorazową ochronę przeciw potowi.