Rakiety śnieżne

Wędrówki na rakietach śnieżnych

Pobudka wczesnym rankiem i wyprawa na rakietach śnieżnych po świeżym śniegu sprawi, że poczujesz się niczym podróżnik i odkrywca eksplorujący nieznane tereny. W rakietach śnieżnych wędrówka będzie niezwykle przyjemna, bo nie będziesz się zapadać w świeży puch, a Twoją uwagę przykują raczej piękne górskie widoki, które zimą nabierają dodatkowego blasku.

W poszukiwaniu źródeł Wisły

Nasza propozycja to między innymi poszukiwanie źródeł królowej polskich rzek - Wisły. Taka wyprawa na rakietach śnieżnych z przewodnikiem pozwoli poznać często niedostępne miejsca oraz pokonywać naturalnie utworzone nawiewy i zaspy. Dla pragnących się posilić znajdzie się też czas na gorący posiłek w klimatycznej górskiej chacie. A przede wszystkim będzie można z bliska przekonać się o pięknie polskich gór i zobaczyć, gdzie zaczyna swój bieg najdłuższa z polskich rzek.

W góry z GOPR-em

Oferta BC Cross obejmuje oczywiście opiekę wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych przewodników górskich oraz ratowników GOPR, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników wędrówki. Rakiety śnieżne i wyprawy w góry świetnie wypadają wspólnie z innymi atrakcjami oferowanymi przez BC Cross. Szczególnie dobrym pomysłem jest połączenie wyprawy na rakietach śnieżnych z off-roadem na skuterach śnieżnych lub samochodach terenowych.