Samochody terenowe

Terenowa jazda

Jazda po polskich drogach, pełnych dziur i niebezpiecznych miejsc jest niezwykłym wyzwaniem, jednak nie o takie wyzwania kierowcom chodzi. Dużo przyjemniejszym przeżyciem dla fanów czterech kółek jest sprawdzenie się w ekstremalnych warunkach, będąc do tego odpowiednio przygotowanym i dysponując odpowiednimi samochodami.

Z BC Cross możesz przeżyć prawdziwy rajd off-roadowy w nowoczesnym samochodzie  terenowym. Zapewniamy maksimum pozytywnych emocji i niezbędne poczucie bezpieczeństwa w czasie jazdy w ekstremalnych warunkach.

Podczas takiej przygody poznasz wytrzymałość samochodów terenowych i sprawdzisz, jak radzą sobie w najtrudniejszych warunkach. Pamiętaj, żeby być przygotowany na sytuacje, które wcześniej widziałeś tylko w filmach przygodowych lub relacjach z rajdów ekstremalnych.

Odpowiednie auta na trudne warunki

Nasza oferta off-road jest niezwykle urozmaicona i każdy zainteresowany znajdzie w niej coś dla siebie. Uczestnicy przepraw off-roadowych mają możliwość poznania od podstaw  techniki prowadzenia samochodów terenowych pod okiem doświadczonych specjalistów. Nie będzie też dla nich tajemnicą używanie wyciągarki samochodowej czy praca z linami dynamicznymi.

Auta używane w przeprawach to pojazdy najwyższej klasy, specjalnie dobrane do tego typu zadań. Posiadają dodatkowe orurowania przednie i tylne, opony typu MUD TERRAIN i SIMEX, zwiększone prześwity oraz wzmocnione zawieszenia. Wyposażone są w podnośniki typu hi-lift, zestawy szekli, pasów, lin kinetycznych i statycznych – żadne warunki nie są im straszne. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni instruktorzy BC Cross.

Na pewno ważna będzie dla Ciebie również informacja, że w BC Cross posiadamy własny teren przeznaczony do ekscytującej jazdy samochodem terenowym. Teren jest bardzo urozmaicony, dlatego zarówno doświadczeni, jak i początkujący kierowcy przeżyją u nas niezapomniane emocje.