BCCROSS - Imprezy integracyjne, organizator eventów dla firm - Wisła

Znajdziesz nas na:

Revolution Slider Error: Slider with alias homeslider1 not found.
Maybe you mean: 'Strona' or 'home4'

Atrakcje Letnie

Poznaj naszą ofertę atrakcji letnich, dzięki własnemu terenowi `` Poligon Pasieki ``, świadczymy rozrywkę na najwyższym poziomie, zarówno dla grup jak i klientów indywidualnych
Szczegóły

Atrakcje Zimowe

Poznaj nasze atrakcje zimowe, wypożycz narty, skutery śnieżne lub zapisz się do szkoły narciarskiej. Oferujemy niesamowite przeżycia zarówno dla grup jak i klientów indywidualnych
Szczegóły
Imprezy Integracyjne

Chcesz zorganizować wspaniałą imprezę integracyjną? BC Cross zaprasza do Wisły! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia! Mamy własny, atrakcyjnie położony teren.

Jazda samochodami terenowymi Offroad BC CROSS

Jazda po polskich drogach, pełnych dziur i niebezpiecznych miejsc jest niezwykłym wyzwaniem, jednak nie o takie wyzwania kierowcom chodzi.

Park linowy dla dzieci i dorosłych BC CROSS

Są osoby, które lubią chodzić własnymi ścieżkami. Jeżeli jesteś jedną z takich osób – koniecznie skorzystaj z atrakcji parku linowego i ściany wspinaczkowej BC Cross

Ścianka wspinaczkowa

Proponujemy Państwu 7 -metrową skałkę wspinaczkową, która pozwoli wam spróbować swoich sił na 4 trasach o zróżnicowanym poziomie trudności.

Team buliding

Połączenie dobrej zabawy, zastrzyku adrenaliny oraz nauki o zespole. Ma on na celu poprawę kontaktu między ludźmi, rozwiązać problemy komunikacyjne.

Korty tenisowe

Dysponujemy kompleksem z 4 kortami ziemnymi, profesjonalne przygotowanymi, wypożyczalnią sprzętu tenisowego.

Opinie klientów

Kim jesteśmy?

Istniejmy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.


Zaczynaliśmy od prowadzenia wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Szybko rozszerzyliśmy działalność o sklep sportowy, a ofertę wypożyczalni powiększyliśmy o skutery śnieżne, natomiast latem wypożyczaliśmy quady i rowery.


W tym czasie zaczął się w Polsce boom na różnego typu imprezy integracyjne. Pracodawcy zaczęli dostrzegać, że taka forma motywowania pracowników skutecznie przekłada się na ich efektywność w pracy. Wykorzystując koniunkturę oraz swoje doświadczenie, postanowiliśmy zająć się organizowaniem imprez dla firm.

Decyzja ta okazała się strzałem w 10!

Poznaj nas lepiej!

Sprawdź nasze video z poligonu oraz szkółki narciarskiej, zobacz również pozostałe filmy

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania