Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

Jazda na nartach i snowboardzie wcale nie musi się wiązać z zakupem drogiego sprzętu, który wykorzystamy zaledwie kilka razy, a przez resztę roku będzie bezużyteczny. W BC Cross dobrze zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych klientów nie posiada własnego sprzętu, a mimo to są zapalonymi miłośnikami białego szaleństwa. Dlatego wychodzimy im naprzeciw i juz od wielu lat prowadzimy własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Sprzęt jest dostępny bezpośrednio na stokach narciarskich, na wyciągach "Cieńków" i "Klepki" oraz w naszej siebie w Wiśle Malince.

 

Tylko najlepszy sprzęt

Każdemu, kto odwiedzi naszą wypożyczalnię, pomożemy wybrać optymalny sprzęt dla jego preferencji i umiejętności. Oferujemy buty narciarskie w każdym rozmiarze i szeroki asortyment nart najlepszych światowych producentów: Fischer, Atomic, Head. Istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania sprzętu.

 

Od nauki do profesjonalnych zawodów

Osobom zaczynającym przygodę z narciarstwem oddajemy do dyspozycji instruktorów PZN, którzy w pełni fachowo i życzliwie pomogą w nauce jazdy na nartach. Kurs może odbywać się zarówno indywidualnie, jak i większym zespole osób. Zorganizowanym grupom umożliwiamy (za dodatkową opłatą) wynajęcie całego stoku narciarskiego, gdzie tylko we własnym gronie uczestnicy mogą pobierać nauki jazdy na nartach czy rywalizować w zawodach. BC Cross z chęcią zorganizuje również zawody narciarskie (slalom i jazda równoległa) z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu do pomiaru czasu, co sprawi, że zawody będą w pełni profesjonalne. Jeśli narty Wisła to tylko BC Cross!